Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kariera żony prezydenta z PiS. Od firmy z lodami do rady nadzorczej Jelcza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Sami swoi kasę kroją! Prezesem Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania jest Mariusz Kostka -PSL, były w-ce prezes ARiMR. Z tego stowarzyszenia żona pana Kostki dostała dofinasowanie 300 tys. na zrealizowanie projektu ze środków unijnych. Żony notabli jak widać mają dobre pomysły. O tym pisze Wspólnota. Jak widać grzechem by było nie skorzystać z okazji. A my szaraczki nic nie wiemy, nic nie umiemy oprócz podnoszenia łapki. Dobra zmiana i nie dziwi nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tym przypadku jeżeli kobieta zdała egzamin to dlaczego miała nie zostać wybrana do rady nadzorczej? Taki egzamin zdaje 1-edna na 20 osób więc w czym problem. 90% tych pajacy którzy się tuataj wypowiadają proponujęwziąć się za naukę zdać w końcu tą maturę i dopiero zasiąść do merytorycznej dyskusji. Na miejscu rządzących również w Radach Nadzorczych państwowych spółek chciałbym mieć swoich ludzi tym bardziej, że są to spółki ściśle związane z sektorem zbrojeniowym. A to czym sięzajmowała w przeszłości czy prowadzi biznes z lodami nie lubisz lodów to nie jedz albo pójdź do konkurencji. Jest taki jeden poseł, który do Międzyrzeca przyjechał rozpadającym się maluchem teraz jeździ mercedesem AMG za 400 tys zł. A jeszcze taki jeden co prawda nie poseł ale obecny przewodniczący rady sejmiku województwa lubelskiego zasiadał w kilkudziesięciu radach nadzorczych i co robi ktoś z tego afery? W dupach wam się przewraca pisząc takie gnioty, a DLA pANI DZIENNIKARKI GRATULUJĘ no cóż pracuje Pani w gazetce która znana jest ze swoich powiązań politycznych ale zaręczam,że to niedługo się skończy w końcu woj. lubelskie będzie wolne od tych pajaców z PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble, nie będę sprawdzała, ile tobie płacą za pisanie pochwalnych ,,obiektywnych'' postów. Na pewno są to jednak stawki tak atrakcyjne, że się tobie w d.... z kretesem poprzestawiało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie, życie, to nowela ... Tym razem proponuję konkurs: ,,Jak przytulić kasę", o tytuł DYZMY ROKU. Konkurs roztrzygany byłby w n.w. dziedzinach: - Stowarzyszenia i fundacje dla rodziny - Jak wydymać Fiskusa - Skok na bank - Stolec dla m.w. - Najlepsza dziupla - Skuteczny ciułacz - celibryta bez skazy - Najlepszy pomysł z torbą. Myślę, że pomysłem zainteresuje się Starostwo i obejmie patronat nad tą cenną inicjatywą chodzi przecież o inowacyjny pomysł dowartościowania ludzi przediębiorczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominiemam, że ten wpis zamieściła kobieta, a więc szanowna Pani mi nikt za nic nie płaci w przeciwieństwie do tych troli którzy są na tym forum napisałem prawdę, a jak widzę prawda boli. I w myśl pewnego starego powiedzenia odpowiadam Szanownej Pani : " Pluj świni w oczy, a ona powie,żedeszcz pada"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania wielkości jest jedną z odmian manii, znaną również pod nazwą megalomanii. Mania wielkości polega na tym, że człowiek skupia się przede wszystkim na własnym samozadowoleniu. Mania wielkości obejmuje ponadto system urojeń, zwanych wielkościowymi, które sukcesywnie pojawiają się w przebiegu zaburzeń o psychotycznym charakterze. Mania wielkości (wyższości) jest bardzo łatwa do rozpoznania, ponieważ charakteryzuje się tym, że dana osoba ma poczucie wyższości nad innymi, a właściwie nad wszystkimi osobami w swoim otoczeniu. Przyczyny manii nadal nie są dokładnie znane. Współcześnie pojawia się coraz więcej tez potwierdzających, że mania jest związana ze wzrostem aktywności serotoniny i noradrenaliny. Niektóre choroby somatyczne (np. infekcje, urazy, nowotwory i zawały mózgu, nadczynność tarczycy i niewydolność nerek), mogą spowodować wystąpienie manii. Ponadto, do wystąpienia manii wyższości mogą doprowadzić nie tylko substancje psychoaktywne, (np. amfetamina, cymetydyna, DOPA, kokaina, glikokortykosterydy i kaptopryl), ale również powołanie (nominowanie) na ważne stanowisko w rządzie lub w samorządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble, ależ dziękuję ,,serdecznie'' za ,,niezwykle wysublimowany'' komplemencik ....Pluj świni w oczy, a ona powie, że deszcz pada"...... Tym bardziej dziękuję, (bo mimo, że się nie spotkałyśmy w realu), to raczyłaś mnie uhonorować ,,in honoris causa'', jakże zaszczytnym tytułem, bo jednocześnie trollem i świnią. Jeżeli ,,już tak masz'', że nadajesz wszystkim swoim adwersarzom podobne tytuły, to odpowiednio zdefiniuj się sama. Jednocześnie, zapewniam, że nie mam zamiaru sprawdzać, ile masz żywej wagi, bo nie będę wchodziła w kompetencje pracowników skupu żywca. Adieu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak udało nam się ustalić, Renata Stefaniuk ukończyła studia na kierunku ekonomii w trzech różnych specjalizacjach. Kształciła się również w Niemczech, gdzie studiowała dodatkowy fakultet w dwóch językach: angielskim i niemieckim, a także w Wiedniu na największej uczelni ekonomicznej w Europie (Wirtschaftsuniversität Wien). Małżonka bialskiego prezydenta ukończyła też studia podyplomowe z zakresu marketingu internetowego oraz już za pierwszym razem (to podobno rzadkość) udało się jej zdać egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Przeglądając jej zawodowy profil, zamieszczony w serwisie "Goldenline", natrafiliśmy również na informację, że podczas studiów w Niemczech odbywała staż w Volkswagenie w Emden, jednej z większych fabryk motoryzacyjnych w Europie. Co warto podkreślić, rola członka rady nadzorczej w spółkach z o. o. jest specyficzna, bo nie sprowadza się stricte do zarządzania, a bardziej do kontroli funkcjonowania i finansów firmy. Do obowiązków należy m.in. ocena sprawozdania zarządu z działalności spółki z o.o. oraz sprawozdania finansowego za ubiegły rok obrotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, (sprzed 25 minut), wprost zdumiewające, że ,,wam'', udało się ustalić, jakie wykształcenie ma żona prezydenta. Zdumiewające tym bardziej, że ,,nie udało wam się'', tak elementarnych kwestii ,,ustalić'' przed napisaniem niniejszego artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przedstawieniu jakie wykształcenie posiada żona Pana Dariusza, należy tylko pozazdrościć. Ocena w kwestii doświadczenia i innych predyspozycjach rozstrzyga organ założycielski. Ogólnie kwalifikacje dużo leppsze niż Misiewicza. Czy ma tu miejsce nepotyzm? Raczej ma tu zastosowanie tzw. reglamentacja, ograniczonego dostępu do dóbr i stanowisk. Jeżeli ktoś ma dostęp do zarządcy dóbr wie jakie są kryteria i gdzie jest zapotrzebowanie na co i za ile. Czy Pan Dariusz jest naśladowcą typu kolesiów z PSL trudno powiedzieć. Ale wiadomo, że w jego otoczeniu jest pan od dystrybucji dóbr i ma duże doświadczenie jak przytulić kasę. A ludzie ulegli indoktrynacji, że teraz będzie dobra zmiana, czytelna i jednoznaczna w swych zasadach, społecznie akceptowanych, bo takie posiadają wyobrażenie o demokracji. Jeżeli jest inaczej trzeba to ludziom powiedzieć wprost, same dobre intencje ustroju nie zmienią i nadal będzie skrywana patologia władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q**ienie się za pieniądze tzw. elit oraz aspirujących do elity kolejnych "białych kołnierzyków" bardzo dobrze zobrazował reżyser Rainer Fassbinder w filmie "LOLA'". Wczoraj ten film można było obejrzeć w TVP Kultura. Co ciekawe sponsorem projekcji był SKOK Chmielewskiego.. Tytułowa Lola to piękna, inteligentna blondynka z prawdziwej lodziarni, prawie Madonna. Wygląda na to, że q**ienie się za pieniądze jest ogólnoświatowym standardem. Wybór należy do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gościu, (sprzed 25 minut), wprost zdumiewające, że ,,wam'', udało się ustalić, jakie wykształcenie ma żona prezydenta. Zdumiewające tym bardziej, że ,,nie udało wam się'', tak elementarnych kwestii ,,ustalić'' przed napisaniem niniejszego artykułu.
Chłopie masz z tym problem? to poprostu idź do Pana Prezydenta tu dzież Pani Prezydentowej i się poprostu zapytaj myślę, że dostaniesz odpowiedźczy to jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ble ble ble, ależ dziękuję ,,serdecznie'' za ,,niezwykle wysublimowany'' komplemencik ....Pluj świni w oczy, a ona powie, że deszcz pada"...... Tym bardziej dziękuję, (bo mimo, że się nie spotkałyśmy w realu), to raczyłaś mnie uhonorować ,,in honoris causa'', jakże zaszczytnym tytułem, bo jednocześnie trollem i świnią. Jeżeli ,,już tak masz'', że nadajesz wszystkim swoim adwersarzom podobne tytuły, to odpowiednio zdefiniuj się sama. Jednocześnie, zapewniam, że nie mam zamiaru sprawdzać, ile masz żywej wagi, bo nie będę wchodziła w kompetencje pracowników skupu żywca. Adieu...
Szanowna Pani z pewnością przeczytała Pani moją ogólnikową wypowiedź na temat postu który zamieściła Pani na owym forum. Niewiem dlaczego akurat utożsamia mnie Pani z kobietą ....no cóż widocznie w swoim życiu wiele osób płci przeciwnej które zrobiły to samo co Ja w Pani przypadku....czyli napisałem prawdę. Widocznie trauma przeżyta przez Panią w przeszłości jest na tyle silna, że niepozwala Pani racjonalnie myśleć. Oczywiście gratuluję Pani znajomości tego jednego słowa z języka francuskiego jeśli to miała być uszczypliwość lub sarcazm to proponuję używać innego prostszego wyrażenia niektórzy uważają, że jest to zwrot z języka włoskiego inni czaskiego poprostu CIAO.., jednakże proponuję zostać przy języku ojczystym nie będzie to nadwyrężać toku  Pani myślenia. Odnośnie tytułów.....szanowna Pani nigdy nie śmiałbym przyznać jakiegokolwiek tytułu naukowego osobie, która zamieściła tak płytki i osobliwy komentarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem żoną prezydenta z PIS , ale mam kwalifikacje / tak jak rzekomo ... pani Renata / i czy nadaję się na członka Rady Nadzorczej - viceprzewodniczącą spółki Jelcz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Żmijan swojego syna to gdzie wkręcił ? Do burdelu ? Czy do GDDiA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ideał sięgnął Jelcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież z ulicy nie zatrudnią, musi ktoś poprzeć i to norma była jest i będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do kariery to jeszcze daleko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem żoną prezydenta z PIS , ale mam kwalifikacje / tak jak rzekomo ... pani Renata / i czy nadaję się na  członka  Rady Nadzorczej - viceprzewodniczącą  spółki Jelcz ?
Jeżeli  tylko Pani  chce  to  na  członka  się nadaje.Jestem pewny  na  100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polska to nie wstyd. Bycie Polakiem to powód do dumy – podkreśla ... Przemysław Czarnek. ". Panie wojewodo wygląda, ze to tylko czcze słowa dla maluczkich. Prawda jaka jest to każdy widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...